kitaplar

Kitaplarımız

Bu sayfada OMM Derneğinin Türkçeleştirdiği ve motosiklet camiasına kazandırdığı kitapların bir listesini bulabilirsiniz.

OMM sürücüleri tarafından Türkçeye çevirilen kitaplarımızı artık doğrudan sitemiz üzerinden, Iyzico’nun güvenli ödeme sistemini kullanarak satın alabilirsiniz. Satın almak için her kitabın altındaki satın alma linkini kullanabilirsiniz.

Tüm kitapları avantajlı fiyata tek seferde sahip olmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Tüm Kitapları İndirimli Satın Al
yol_sanati_kapak_200

Yol Sanatı

“Motosiklet Yol Sanatı” kitabı motosiklet sürme konusunda önde gelen bir el kitabıdır. İngiltere’de motosikletli polislerin eğitiminde kullanılan bu kitap, güvenli motosiklet sürmenin yöntemleri üzerine en kapsamlı bilgileri içermektedir. Kitabın amacı, sürücünün yol ve trafik koşullarını en iyi biçimde değerlendirebilmesi için becerilerini geliştirmesine yardımcı olmaktır. Sürücü yeterliliği, motosikletin özellikleri, yol ve trafik koşulları gibi motosiklet kullanmayı etkileyen unsurlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen tüm motosiklet sürücülerinin okuması gereken temel bir başvuru kaynağıdır.

Hemen Satın Al
tamhakimiyet_kapak_200

Tam Hakimiyet

“Tam Hakimiyet” kitabı yüksek performans sürüşü hakkında ulusal şampiyon Lee Parks’ın genel kabul gören İleri Sürüş Kliniği’nin (Advanced Riding Clinic) kanıtlanmış tekniklerini anlatır. Parks bu kitapta üst seviye yarışçılar tarafından kullanılan teknikleri açıklığa kavuşturur ve motorunuz ne tip olursa olsun, bunları yüksek performanslı yol sürüşüne nasıl uygulayacağınızı gösterir. Tam Hakimiyet, gereksiz riskler almadan, sürüşlerini kısa zamanda bir sonraki seviyeye taşımak isteyen tüm yarış, spor, tur ve gezi tipi motor kullanan sürücülerin olmazsa olmaz kitabıdır.

Hemen Satın Al
nasildahaiyisurucuolurum_200

Nasıl Daha İyi Bir Motosiklet Sürücüsü Olunur

“Nasıl Daha İyi bir Motosiklet Sürücüsü Olunur” kitabının amacı; sizi daha iyi bir motosiklet sürücüsü yapabilmek için gerekli olan kilit fiziksel ve ruhsal noktaları göstermek ve bunu yaparken de Institute of Advanced Motorists – İleri Sürücüler Enstitüsü (IAM) sınavını geçmenize yardım etmektir. Bu kitap, İleri Sürücü Testi’ne hazırlananlar için bir başvuru kaynağı ve IAM temsilcilerinin verdiği uzman tavsiyelerine ilave bir rehber niteliğindedir. Kitap ileri sürüş mücadelesine girmek için hazırlanmanıza ve böylece güvenli, daha yetkin ve daha nazik bir sürücü olduğunuzu bilmenin getirdiği özgüvene sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Sınavı geçtiğinizde de, her gün daha da büyüyen ileri seviye sürücüler grubunun bir parçası olacak ve bunun getirdiği tüm avantajların tadını çıkartacaksınız.

Hemen Satın Al
tam_kontrol_kapak_200

Motosiklette Tam Kontrol

“Motosiklette Tam Kontrol” kitabı ARA müfredatında “Motosiklet Yol Sanatı” kitabıyla birlikte bir referans noktasıdır. Yol Sanatı kitabı etkili bir planlama ve tehlikelerle başa çıkma için temeli destekliyorsa, “Motosiklette Tam Kontrol” kitabı da hız ve yön değişimlerinde motosiklet kontrolünü “yönetmeyi açıklamaktadır”. Güvenli sürüşün tek koşulu hassas bir sürüş tekniğinde ustalaşmaktır.

Bir motosiklet sürücüsü motoru yönlendirebilmeli, fren yapabilmeli ve ivmelenebilmelidir – bunlar motosiklet üzerinde yapılabilen yegane üç şeydir. Ayrıca bu kitabın da ilk bölümünün konusudur.

Kitabın ikinci bölümünde ise deneyimli motosikletçilerin yol, trafik, motosikletler, ekipman ve aksesuarlar hakkında bildiği bir çok nokta bir araya getirilmiştir.

Hemen Satın Al

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2024 OMM - One More Mile Riders Riding is a Way of Thinking

Log in with your credentials

Forgot your details?